Ocena Teme:
  • 0 Glasov(a) - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Citati o uspjehu
#1
Rainbow 
“Ali samo onaj ne griješi koji ništa ne radi.” Lenjin

“Bolje je poslovati s ljudima koji nešto žele nego s onima koji su postigli što žele.” Francis Bacon

“Čovjek s novom idejom je luđak sve dok ta ideja ne uspije.” Mark Twain

“Čovjek se može zaustaviti kad se penje, ali ne i kad pada.” Napoleon

“Čovjek sve može samo ako hoće.” Maksim Gorki

“Da bi izvršio velika djela, čovjek treba živjeti kao da ne mora nikada umrijeti.” Benjamin Disraeli

“Ima mnogo starih ideja koje, katkad, iznenadno, postaju nove.” Fjodor Dostojevski

“Iskustvo nam upravo daje mogućnost da se dobro snađemo u životu, dok nas nedostatak iskustva prepušta slučaju.” Platon

“Kad čovjek nije baš najraspoloženiji za posao, uvijek mu u pomoć pritekne glavobolja.” Jean-Paul Sartre

“Kad se ljudi slažu sa mnom, uvijek imam osjećaj da sam negdje pogriješio.” Ernest Hemingway

“Kad god vidite da neko vodi uspješan posao, budite sigurni da je jednom donio hrabru odluku.” Peter Drucker

“Ko hoće nešto da učini, nađe način, tko neće ništa da učini, nađe opravdanje.” Pablo Picasso

“Lenjivci nisu samo oni koji ne rade, već i oni koji mogu raditi bolje.” Sokrat

“Majka korisnih vještina je bijeda, a lijepih obilje. Otac onih prvih je razum…” Arthur Schopenhauer

“Mi smrtnici, postižemo besmrtnost u stvarima koje ostaju poslije nas, koje stvaramo zajedničkim snagama.” Albert Einstein

“Nezadovoljstvo je poticaj napretka.” Rabindranath Tagore

“Nije velik onaj čovjek koji mnogo zna, nego onaj koji je mnogo razmišljao.” Erich Maria Remarque

“Niko ne uspijeva tako brzo kao onaj koji se koristi tuđom greškom.” Francis Bacon

“Sa svakom stvari koju si propustio, nešto si dobio. Sa svakom stvari kojom dobiješ, nešto si izgubio.” Immanuel Kant

“Slava dolazi samo onima koji su o njoj uvijek sanjali i radili.” Charles de Gaulle

“Šta vrijedi galopirati ako se krećemo u pogrešnom pravcu.” Rudyard Kipling

“Talenat se stvara u samoći, karakter u društvu.” Goethe

“Uspjeh je čest hemijski spoj između dobre prilike i loše namjere.” Jean-Paul Sartre

“Uspjeti znači prihvaćati neuspjeh za neuspjehom ne gubeći entuzijazam.” Winston Churchill

“U svakom se čovjeku nalazi ogroman potencijal. Vjeruj u svoju snagu i mladost. Nauči se beskonačno ponavljati Sve ovisi samo o meni.” André Gide

“Uspješan sam samo zato jer uvijek poslušam dobar savjet i onda učinim upravo suprotno.” Gilbert Keith Chesterton

“Uspjeh je uvijek dijete smjelosti.” Voltaire

“Vrh izgleda kao da para nebo, a put koji vodi do vrha nazvan je ustrajnošću.” Charles Darwin

“Žalostan je takav učenik koji ne nadmaši svog učitelja.” Leonardo Da Vinci
Odgovori


Verovatno Povezane Teme…
Tema Autor Odgovora Pregleda Poslednja Poruka
Rainbow Citati o pravdi i nepravdi Media 0 310 07-03-2023.16:14
Poslednja Poruka: Media
Rainbow Citati o istini i lažima Media 1 257 07-03-2023.16:12
Poslednja Poruka: Media
Rainbow Izreke i citati o prijateljstvu Media 2 204 07-03-2023.16:11
Poslednja Poruka: Media

Skoči na Forum: